Hakkımızda

 ORTAKLARIMIZ 

RAMAZAN AYSAN - KURUCU ORTAK  - SMMM

Mali Müşavirlik Ortaklık Ofisimizin Kurucusu, Ramazan Aysan, eğitim hayatından sonra 1981-1991 tarihleri sanayi ve ticari kuruluşlarda muhasebe bölümlerinin çeşitli kademelerinde çalıştıktan sonra 1992 yılında kendi Mali Müşavirlik ofisini kurmuştur.Çalışma hayatı boyunca bir çok seminerler, kurslar ve mesleki ilgili çalışmaların içerisinde bulunmuştur.Halen, kurucusu olduğu Aysan Mali Müşavirlik Ortaklık ofisinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışma hayatına devam etmektedir

SEDEF AYSAN GÖKSEL- ORTAK-SMMM

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Sedef Aysan Göksel, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat  fakültesini 2011 yılında lisans derecesi ile tamamlamıştır. Ayrıca İstanbul Bilgi Üniversitesi Muhasebe ve Denetim alanında yüksek lisansını 2014 yılında tamamlamıştır. 2011 yılında stajyer olarak başladığı meslek hayatına, 2016 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir meslek unvanına hak kazanarak devam etmiştir. 2012 yılından itibaren ortak olduğu Aysan Mali Müşavirlik Ortaklık ofisinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

SAMET YİĞİT - ORTAK - SMMM

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Samet Yiğit,  Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini Kamu Yönetimi bölümünü 2008 yılında lisans derecesi ile tamamlamıştır. 2002-2010 tarihleri arasında çeşitli kuruluşlarda ve mali müşavirlik ofislerinde çeşitli kademelerinde çalışmıştır. 2014 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir meslek unvanına hak kazanmıştır. 2010 yılından itibaren ortak olduğu Aysan Mali Müşavirlik Ortaklık ofisinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışma hayatıma devam etmektedir. 

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ

TUGAY AYSAN

Yeditepe Üniversitesi İnglizce İktisat bölümünü okurken PWC'de denetim ve TEKNOSA'da akademi bölümünde stajlarını tamamlayıp 2016 yılında lisans derecesiyle mezun olmuştur. Yaz dönemlerinde ise sahip oldukları mali müşavirlik bürosunda muhasebe alanında kendini geliştirmeye devam etmiştir. 2017 yılında ingilizce gelişimi için gittiği Kanada'da Langara College okulunda dil eğitimi almıştır. Muhasebe, finans, vergi ve denetim alanlarında kendini geliştirmek istediği için 2018 yılından itibaren çalışmaya başladığı Aysan Mali Müşavirlik Ortaklık bürosunda muhasebe bölümünde kariyerini devam ettirmektedir. 2019 yılında serbest muhasebeci mali müşavirlik staj sınavını kazanmış olup aday meslek mensubu olmaya hak kazanmıştır.

BERKAY AYSAN

Yeditepe Üniversitesi İnglizce İşletme bölümünü okurken Yapı Kredi Bankası'nda leasing bölümünde stajını tamamlayıp 2017 yılında lisans derecesiyle mezun olmuştur. Yaz dönemlerinde ise sahip oldukları mali müşavirlik bürosunda muhasebe alanında kendini geliştirmeye devam etmiştir. Muhasebe, finans, vergi ve denetim alanlarında kendini geliştirmek istediği için 2018 yılından itibaren çalışmaya başladığı Aysan Mali Müşavirlik Ortaklık bürosunda muhasebe bölümünde kariyerini devam ettirmektedir. 2019 yılında serbest muhasebeci mali müşavirlik staj sınavını kazanmış olup aday meslek mensubu olmaya hak kazanmıştır.

SERKAN KARAKAYA 

2011 Yılından itibaren Aysan Mali Müşavirlik Ortaklık bürosunda muhasebe elemanı olarak çalışmaktadır.

E-posta Girişi